Середа, 17 Квітня, 2024
Бiльше

  ПЦУ і УГКЦ створять робочу групу для всебічного вивчення календарної реформи

  24 грудня митрополит Епіфаній зустрівся з архієпископом Святославом (Шевчуком) на території Михайлівського Золотоверхого монастиря ПЦУ. Особливу увагу предстоятелі Церков звернули на узгодження позицій щодо реформи церковного календаря, яке щораз то гостріше постає перед Різдвяними та Пасхальними святами.

  “Після обговорення було запропоновано створити спільну робочу групу, яка має всебічно вивчити це питання. Ця робоча група мала б випрацювати конкретні пропозиції для Предстоятелів та Синодів обох Церков в контексті приготування до відзначення 1700-річчя Першого Вселенського Собору, що відбувся в Нікеї у 325 році. На цьому Соборі було визначено календарні принципи церковного життя”, – повідомляє сайт УГКЦ.

  Підсумовуючи прожитий рік, сторони обговорили сучасну ситуацію у міжконфесійних й державно-церковних взаємовідносинах в Україні, триваючу російську агресію проти нашої держави, перспективи розвитку України в післявоєнний час та низку інших актуальних питань.

  Нагадаємо, у застосунку “Дія” проводять опитування щодо дати святкування Різдва Христового. Також Зросло число українців, які святкують Різдво 25 грудня та підтримують перенесення дати.

  Найсвіжіше

  Популярне