Неділя, 25 Грудня, 2022
Бiльше

  Зеленського у Вашингтоні зустрічав капелан УПЦ США (Вселенського патріархату)

  Президент США Джо Байден у середу, 21 грудня, прийняв президента України в Овальному кабінеті та наголосив, що для нього честь спілкуватись із Володимиром Зеленським. Українського лідера зустрічав капелан Повітряних Сил США  отець Володимир Штеляк. Він є священнослужителем УПЦ США (Вселенського патріархату).

  Про це пише CNN та капелан УПЦ США на своїй сторінці у Фейсбуці.

  Байден сказав Зеленському: “Пане президенте, добре, що ви приїхали. Для мене честь бути поруч із вами в об’єднаній обороні проти жорстокої, жорстокої війни, яку розв’язав Путін”.

  Президент США наголосив, що Путін вирішив знищити українців, як націю. І саме це є єдиною причиною жорстокої війни.

  “Важко повірити, що це триває 300 днів. Путін здійснив жорстокий напад на право українців на існування як нації. Він напав на невинних українських людей лише з метою залякування”, – наголосив американський лідер.

  Джо Байден зазначив, що тепер Путін використовує зиму, як зброю у війні проти України. Він також підтвердив, що США і надалі підтримуватимуть український народ у війні проти окупантів.

  21 грудня президент України Володимир Зеленський прибув до США для зустрічі з Джо Байденом. Також він повинен виступити у американському Конгресі. Візит українського лідера до США до останнього часу тримали в секреті через заходи безпеки.

  Фото: Associated Press

  капелан Повітряних Сил США  отець Володимир Штеляк

  Найсвіжіше

  Популярне