Неділя, 25 Грудня, 2022
Бiльше

  Саїд Ісмагілов показав зруйновану мечеть у Бахмуті та прочитав в ній молитву

  Колишній муфтій Саїд Ісмагілов показав зруйновану мечеть у Бахмуті та прочитав в ній текст із Корану. Під час читання молитви російська армія продовжувала обстрілювати місто.

  Як розказав у своєму відео Саїд Ісмагілов, у січні цього року на будівлю мечеті встановили купол з півмісяцем, але завершити будівництво не встигли. З перших днів повномасштабного вторгнення район Бахмута, де знаходиться мечеть, потрапляв під обстріл російської армії, повідомляє “Суспільне”.

  “Зараз у Бахмуті тривають жорсткі бої, ми захищаємо нашу землю, міста та мечеть, які російські окупанти приходять та знищують. Але Україна переможе”, —зазначає Ісмагілов.

  Саїд Ісмагілов з лютого 2022 року воював у складі одніє з бригад ТрО на Київщині, а з квітня він їздить на схід України у складі бригади парамедиків. Це не перший досвід Ісмагілова, пов‘язаний із війною: у 2014-му він із сімʼєю залишив окупований Донецьк та згодом повертався на Донеччину як військовий капелан. Нині він — член бригади парамедиків, які рятують життя цивільних і військових впритул до лінії фронту.

  https://www.facebook.com/said.ismagilov/posts/pfbid044xjt5qCfPHtxqhprqaaMC2tVxvbtQhoXVc4jr5Eww3PiP1PsPF8h19kFrEEBJzfl

  Найсвіжіше

  Популярне