Субота, 12 Листопада, 2022
Бiльше

  На Закарпатті зводять новий храм ПЦУ

  У місті Берегове Закарпатської області продовжується будівництво нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України.

  У 2017 році для потреб парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці у м. Берегове єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор за власні кошти придбав земельну ділянку, де згодом звели тимчасовий дерев’яний храм. Саме в цьому тимчасовому дерев’яному храмі всі ці роки проводилися і проводяться богослужіння. Але з розширенням релігійної громади виникла потреба в будівництві нового храму, повідомляє пресслужба єпархії.

  14 вересня владика Віктор, за участі духовенства єпархії, благословив початок будівництва нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці у м. Берегове та відслужив чин закладення церкви.

  На 11 листопада, з Божою допомогою та за участі настоятеля релігійної громади протоєрея Владислава Лазаря, парафіян та благодійників завершено заливку повноцінного фундаменту під будівництво нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України у м. Берегове.

  Відповідно, надалі триватиме зведення стін нового храму Божого!

  Найсвіжіше

  Популярне