П’ятниця, 9 Грудня, 2022
Бiльше

  Пенсіонерці, яка залишила записку на могилі батьків Путіна, скасували домашній арешт, але заборонили ходити на цвинтар

  Суд у Санкт-Петербурзі відпустив з-під домашнього арешту 60-річну Ірину Цибанєву, проти якої порушили кримінальну справу через записку на могилі батьків президента РФ Путіна, повідомляє “Настоящее время”

  Запобіжний захід Цибанєвої замінили на заборону певних дій. Згідно з ухвалою суду, жінці заборонили спілкуватися зі свідками у кримінальній справі, користуватися телефоном та інтернетом, залишати межі Петербурга та Ленінградської області, а також відвідувати Серафимівський цвинтар.

  12 жовтня Ірину Цибаневу відправили під домашній арешт, хоча слідство просило суд обрати для пенсіонерки інший запобіжний захід – взяття під варту. Слідчі вважали, що жінка здійснила “цинічні аморальні дії, що суперечать прийнятим у суспільстві нормам”, залишивши на могилі батьків Володимира Путіна записку.

  У записці, долученій до матеріалів слідства, зокрема, говорилося: “Батьки маніяка, заберіть його до себе, від нього стільки болю та бід, весь світ молить про його смерть Смерть Путіну, ви виростили виродка та вбивцю”. Ірина Цибанєва не заперечувала, що вона є автором цієї записки. За її словами, це сталося після того, як вона “дивилася новини, зрозуміла, що все дуже страшно, все дуже сумно, загиблих дуже багато”.

  Ірину Цибанєву затримали у понеділок, 10 жовтня. А наступного дня жінку доправили до Приморського районного суду Петербурга. Проти неї порушили кримінальну справу за статтею “Наруга над тілами померлих та місцями їх поховання, вчинена за мотивами політичної, ідеологічної, расової, національної або релігійної ненависті або ворожнечі” (частина 2, пункт “б”, статті 244 КК РФ).

  За словами сина Цибанєвої, Максима, його мати відвідала Серафимівський цвинтар, де спочивають батьки Путіна, у четвер, шостого жовтня, і залишила на їхній могилі записку. Як виявилося, хто був автором записки, – невідомо.

  Найсвіжіше

  Популярне