Субота, 2 Березня, 2024
Бiльше

  В Острозі освятили хрест та купол майбутнього храму біля лікарні

  В Острозі провели чин освячення хреста та купола майбутнього храму імені Святого Пантелеймона Нікомедійського.

  Храм зводять на території лікарні з 2016 року. Про це розповів колишій головний лікар медзакладу Василь Веляник, повідомляє “Район.Острог”.

  Будівництво започаткували шість років тому. У 2016 році відбулося освячення місця під забудову лікарняної святині. З благословення 10-ти священнослужителів встановили хрест й заклали наріжний камінь. У 2018 році розпочали кладку стін. Упродовж трьох років – 2020, 2021 та 2022 – біля храму зі зведеними фундаментом і стінами відбувалися святкові богослужіння. Кілька днів тому відбулось і освячення купола.

  Участь в чині освячення взяли благочинний Острозького району митрофорний протоєрей отець Юрій, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Острог (ПЦУ) та духівник Острозького благочиння протоєрей отець Володимир, настоятелю Свято-Космо-Даміанівського храму села Розваж (ПЦУ).

  “Щиро дякую усім священнослужителям та духовенству краю, прихожанам церковних громад за участь у будівництві, дотриманні суспільних канонів, збереженні та примноженні української культурної спадщини та, головне, прославлянні Господа нашого Ісуса Христа”, – написав Василь Веляник.

  Найсвіжіше

  Популярне