Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Патріарх Антіохійський відвідав архиєпископа Хризостома на Кіпрі

  Патріарх Антіохійський Іоан Х, який терміново прибув на Кіпр, коли йому повідомили про стан здоров’я архиєпископа Хризостома ІІ, відвідав у вівторок, 26 жовтня, предстоятеля Кіпрської Церкви у супроводі міністра охорони здоров’я країни Міхаліса Хаджіпантеласа.

  Згідно з останнім медичним повідомленням, стан архиєпископа залишається критичним, однак владика Хризостом сьогодні зміг прийняти та поговорити як з патріархом Іоаном, так і з міністром охорони здоров’я, повідомляє Orthodox Times.

  У своїх заявах після візиту патріарх Антіохійський сказав, що він дуже близький до архиєпископа Кіпрського, і що він, Церква Кіпру та Кіпр загалом були близькі до них у важкі дні в Сирії та Лівані.

  «У нас є така любов, наші стосунки з Церквою Кіпру є історичними з ранніх років християнства, тому я прийшов, коли дізнався, що він переживає цей важкий період зі здоров’ям», — сказав він.

  Патріарх Антіохійський додав, що його метою було побачитися з архиєпископом Хризостомом і привітати його, а архиєпископ сказав, що він сильний і розуміє їх.

  «Він розуміє, він мало говорить, і нехай йому Бог допоможе. Його віра велика, він завжди був сильною людиною, любив і виявляв свою любов, щоб допомогти всім як на Кіпрі, так і за його межами. Кожен, хто мав потребу, мав бажання йому допомогти», – сказав патріарх Іоан.

  Він бажав, щоб Бог захистив архиєпископа Кіпрського.

  Звертаючись до міністра охорони здоров’я, він висловив радість, що бачив його, і побажав, щоб Бог дав йому сили, як йому, так і президенту Республіки, для блага Кіпру та кіпрського народу.

  Міністр охорони здоров’я зазначив, що знову розмовляв з архиєпископом і побажав йому бути міцним.

  «Він долає це випробування з великою вірою та великою мужністю», — сказав Хаджипаделас.

  Архиєпископ, додав він, сказав їм, що він сильний і радий візиту як міністра охорони здоров’я, так і патріарха Антіохійського.

  Найсвіжіше

  Популярне