Неділя, 23 Жовтня, 2022
Бiльше

  На Дніпропетровщині відзначили нагородами капеланів та волонтерів

  18 жовтня 2022 р., у Дніпропетровському єпархіальному управлінні відбулась знакова подія – відзначення священнослужителів нашої єпархії, які несуть послух капелана та беруть активну участь у волонтерській діяльності високими державними нагородами.

  Почесні відзнаки особисто вручив Голова Обласної ради Микола Васильович Лукашук, повідомляє Дніпровська єпархія ПЦУ.

  Відзначення було приурочено до Дня Захисника і Захисниці України.

  Перед урочистою церемонією нагородження Микола Васильович разом із Керуючим Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійшим владикою Симеоном (Зінкевич) і духовенством, яке було представлено до нагород, помолились за перемогу України у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Богородиці «Несподівана Радість».

  Наприкінці молитви особливо урочисто лунало многоліття усьому українському народові.

  Опісля молитви у конференц-залі консисторії відбулась зустріч Миколи Васильовича зі Архіпастирем та духовенством Січеславщини.

  На початку зустрічі владика Симеон подякував голові облради за жертовну працю в обороні нашої Батьківщини і нашого краю від зазіхань російських загарбників.

  У свою чергу Микола Васильович висловив слова подяки священникам за підтримку Збройних Сил України, вимушених переселенців, та усіх, хто постраждав від російської агресії.

  Згодом Микола Васильович вручив капеланам та волонтерам державні відзнаки.

  За поданням Високопреосвященнійшого владики Симеона високою державною нагородою була також відзначена Віце-президент МБФ Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова.

  Опісля церемонії Архіпастир подякував Миколу Васильовичу за відзначення капеланів та волонтерів єпархії та вручив йому і дружині срібну ікону святого сімейства.

  На завершення було зроблено спільну світлину.

  Найсвіжіше

  Популярне