П’ятниця, 9 Грудня, 2022
Бiльше

  Доксологія в Лондоні з нагоди приїзду Вселенського Патріарха (ФОТО)

  У п’ятницю вранці в храмі Всіх Святих у Камдені, Лондон, відбулася Доксологія з нагоди прибуття Вселенського Патріарха Варфоломія.

  Вселенський Патріарх Варфоломій перебуває з візитом у Лондоні, щоб на запрошення Архієпископа Фіатірського і Великобританського Микити відвідати урочистості з нагоди сторіччя заснування священної Архиєпархії, передає orthodoxtimes.com

  У суботу, 22 жовтня, вранці Вселенський Патріарх очолить Божественну Літургію у Святому Патріаршому Ставропігійному монастирі Святого Іоанна Предтечі в Ессексі. У другій половині дня того ж дня він очолить Велику Вечірню в церкві Св. Димитрія в Едмонтоні. Потім він відвідає вечерю з представниками молоді Святої Архиєпархії.

  У неділю Вселенський Патріарх очолить Божественну Літургію у Святому Соборі Святої Софії в Бейсвотері, Лондон, а в другій половині дня він візьме участь у Вечірні у Святому Соборі Святого Якова Церкви Англії.

  Під час перебування у Великій Британії Патріарх зустрінеться з лордом Ахмадом Вімблдонським, державним міністром, відповідальним за Близький Схід, Південно-Східну Азію та ООН.

  Він також відвідає Церкву Всіх Святих у Хартфордширі, де благословить початок її громадсько-корисної діяльності, зустрінеться з християнськими лідерами Лондона, а також з послами Грецької Республіки.

  Photos: Nikos Papachristou / Ecumenical Patriarchate
  Photos: Nikos Papachristou / Ecumenical Patriarchate
  Photos: Nikos Papachristou / Ecumenical Patriarchate
  Photos: Nikos Papachristou / Ecumenical Patriarchate 

  Найсвіжіше

  Популярне