Субота, 1 Жовтня, 2022
Бiльше

  У Румунії провели концерт української релігійної музики

  У Будинку культури міста Пинкота, що в Арадському повіті Румунії, відбувся 5-й «Концерт української релігійної музики», який цього року зібрав понад 400 учасників: виконавців, гостей і глядачів.

  Захід був організований Арадською філією Союзу українців Румунії за підтримки мерії Пинкота, передає Укрінформ.

  У залі були присутні представники проводу СУР на чолі з президентом союзу, депутатом Миколою Мирославом Петрецьким, представники органів місцевого самоврядування, освітніх установ та закладів, а також численні представники української громади в Арадському повіті та не лише.

  На концерті виступили: хор православної церкви у с. Бистрий Марамуреського повіту, дитячий хор Кієрської школи, хор православної церкви студентського містечка «Васіле Голдіш», хор «Зелена Ліщина» з Караш-Северіна, дитячі хори Тирновської школи, хор п’ятидесятницької церкви у селі Репедя, хор «Калина» з Лугожа, чоловічий хор п’ятидесятницької церкви в Агрішу Маре, духовий оркестр п’ятидесятницької церкви у селі Шикула, а також солістки Ана Микулайчук, Олександра Пеун-Микулайчук, Марія Ігнішка та сестри Пінтя з села Дуд.

  «Піснеспіви – церковні пісні, які розраджують душу і підносять думки до Бога, створили надзвичайну атмосферу і принесли душевну радість усім присутнім у залі. Одним з найбільш емоційних моментів заходу став виступ на сцені групи з 16 українських дітей-біженців, які знайшли прихисток в Араді. Вони виконали пісні українською мовою і були віддячені бурхливими гарячими оплесками», – додали в СУР.

  Найсвіжіше

  Популярне