Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит Макарій очолив Літургію у день храмового свята Манявського монастиря

  Митрополит Львівський Православної Церкви України Макарій (Малетич) відвідав Манявський монастир та очолив Божественну Літургію у день храмового свята.

  27 вересня 2022 року, коли весь православний люд вшановує свято Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього,  Великоскитський Хрестовоздвиженський Манявський чоловічий монастир відзначає своє престольне свято, повідомляє “Духовна велич Львова”.

  У переддень свята Всенічне бдіння в Соборі обителі очолив митрополит Львівський Макарій у співслужінні митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, Архієпископа Дрогобицького і Самбірського Якова, ігумена Іоасафа та духовенства обителі. На утрені духовенство на чолі з архіпастирями урочисто винесло Хрест Господній на середину храму, де звершили чин Воздвиження.

  Цього дня велика кількість прихожан прийняли Святі Тіло і Кров Господню.

  По завершенні богослужіння відбувся велелюдний Хресний хід навколо Хрестовоздвиженського Собору з окропленням освяченою водою, після якого митрополит Іоасаф привітав монастирську братію і всіх прихожан із престольним святом та подякував усім, хто сьогодні відвідав Манявську обитель і розділив радість свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

  Найсвіжіше

  Популярне