Середа, 28 Вересня, 2022
Бiльше

  Бурятські лами обряджали на підтримку мобілізованих російських військових

  Не тільки російські мусульманські муфтії та православні єпископи РПЦ агітують за мобілізацію в російську армію. У Бурятії лами провели особливі ритуали на підтримку мобілізованих російських військових.

  Про це повідомляє глава республіки Олексій Циденов у своєму Telegram-каналі.

  Лами провели Жинсерег «Вогненна пуджа», ритуал Містерія ЦАМ та очищувальне багаття Дугжууба, для успіху російських окупантів.

  За словами глави республіки, молитви лам нібито мають оберігати майбутніх загарбників від куль і снарядів ЗСУ.

  «Зараз почалася мобілізація. Наші земляки, наш богатирський народ, учасники СВО (війни проти України, – ред.), які зараз воюють, нехай повертаються здоровими до себе додому», – розповів про мету молебнів настоятель Дуйнхор дацана Буда лама.

  Варто зазначити, що російських загарбників не рятують навіть шоломи з іконками та інші православні “обереги”, а шамани не спасуть їх і поготів. Саме тому в ліквідованих пілотів знаходили іконки та пояси з псалмами.

  Загарбники вірять, що вбиваючи мирних жителів і дітей, знищуючи житлові будинки, храми та школи, вони воюють на стороні правди, як це проповідує патріарх РПЦ Кіріл (Гундяєв). Проте весь світ бачить геноцид українців та загарбницьку, неспровоковану війну рф проти України.

  Скільки б іконок ці чорти в камуфляжі собі не наклеїли, скільки б лам не провело шаманських обрядів, їх все одно буде справедливо покарано і відправлено в родючий український чорнозем.

  Нагадаємо, патріарх РПЦ Кіріл підтримав мобілізацію в Росії, щоб «примиритись» з Україною.

  Найсвіжіше

  Популярне