Неділя, 25 Вересня, 2022
Бiльше

  Під час обстрілу окупантами Торецьку загинув паламар храму УПЦ МП

  Під час обстрілу російськими військами селища Дружба м. Торецьк Донецької області загинув Віктор Остроушко, паламар Тихвинського храму УПЦ МП, регент та одна з парафіянок отримали поранення.

  Декілька снарядів влучили на територію парафії напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці, 20 вересня 2022 року. У церкві, де правилася всеношна, перебував священник, паламар, регент із хористами та близько 20 парафіян, передає РІСУ.

  «Паламар Віктор і регент Валентина вибігли з храму – у них були велосипеди, щоби швидко виїхати додому. Наступний снаряд ліг біля ґанку храму: Віктор загинув. Валентині відірвало руку. Клірик парафії священик Олексій Кузнєцов встиг занести Валентину в машину і доставити до лікарні – руку їй пришили, але чи рухатиметься вона, лікарі прогнозів не дають. Парафіянка Людмила також вибігла – щоби надати допомогу ще живому Віктору. У цей момент пролунав ще один вибух, уламок снаряда поранив Людмилу», – йдеться у повідомленні.

  Внаслідок обстрілу зруйновано господарську споруду – снаряд влетів через дах і розірвав будівлю зсередини. Частина покрівлі храму розлетілася по всій території. Також вибито зовнішнє та внутрішнє скло.

  У загиблого 65-річного паламаря Віктора залишилися дружина та дочка. Він брав участь у будівництві всіх храмів Торецького благочиння. Допомагав відновлювати пошкоджений обстрілом купол Макаріївського храму, який після смерті Віктора, 22 вересня, знову постраждав від вибуху снаряда.

  Найсвіжіше

  Популярне