Середа, 1 Лютого, 2023
Бiльше

  Рефат Чубаров закликав українців в Криму виступати проти незаконної мобілізації

  23 вересня голова Меджлісу Рефат Чубаров від імені Президії Меджлісу кримськотатарського народу закликав жителів Криму – громадян України виступити проти незаконної та злочинної мобілізації російською окупаційною адміністрацією мешканців Криму – громадян України до збройних сил російської федерації.

  Про це йдеться на його сторінці у Фейсбуці.

  Також він просить встановити єдиним місцем для проведення загальнокримського протесту мешканців Криму проти незаконної та злочинної мобілізації у збройні сили російської федерації – Центральну площу міста Сімферополь.

  Голова Меджлісу закликає всіх мешканців тимчасово окупованого Криму розпочати безстрокову акцію протесту проти незаконної та злочинної мобілізації жителів Криму – громадян України у збройні сили російської федерації на Центральній площі міста Сімферополя у наступні дні та час: – вихідні дні (субота, неділя) – о 12.00; – робочі дні – о 17.00.

  «Всім жителям Криму, як тим, хто вже обманом і насильством проти своєї волі незаконно мобілізований, так і тим, кого російська окупаційна влада мобілізуватиме – категорично відмовлятися служити у збройних силах російської федерації у зв’язку з наступними причинами: – наявністю громадянства України, – відмовою стати співучасником міжнародного військового злочину, що скоюється російською окупаційною адміністрацією, – відмовою брати участь у скоєнні злочинів проти власної держави – України та своїх співгромадян», – йдеться у повідомленні.

  У разі, якщо мешканець тимчасово окупованого Криму – громадянин України через непереборні для нього перешкоди все ж таки опиниться у лавах російської армії, Меджліс закликає його негайно скласти зброю і перейти на бік Збройних Сил України.

  Кілька днів тому Путін оголосив часткову мобілізацію. Після цього головний муфтій РФ підтримав мобілізацію на війну з Україною. Аналогічно поступив Кіріл (Гундяєв). Він закликав росіян воювати за «історичну Русь» і не боятись смерті.

  Найсвіжіше

  Популярне