Неділя, 25 Грудня, 2022
Бiльше

  Вище керівництво рф хворіє алкоголізмом. Цим вже занепокоївся путін, – ЗМІ

  У Вищого керівництва рф проблеми із алкоголізмом. Президента країни агресора владіміра путіна непокоїть проблема зловживання алкоголем серед його «близького оточення» та вищого керівництва РФ, яка особливо загострилася з лютого цього року.

  Про це повідомляє «Медуза» з посиланням на кілька анонімних джерел, близьких до адміністрації президента Росії

  За інформацією двох джерел, путін почав приділяти особливу увагу проблемі зловживання алкоголем, тому що на тлі війни проти України російські чиновники стали набагато частіше пити спиртне. Зокрема, президента РФ особливо турбує стан деяких людей з його «близького оточення».

  «Люди з лютого так знімають стрес. Міністри, їхні заступники, навіть деякі віце-прем’єри, працівники адміністрації президента та Радбезу, частина керівників держкорпорацій, губернатори», – кажуть джерела.

  За словами одного із співрозмовників видання, основна причина «стресу» – збитки, завдані Росії через вторгнення в Україну, у тому числі санкціями: «Присіли (у лютому – ред.) на склянку. Хтось втягнувся».

  Однак два джерела стверджують, що проблеми РФ на фронті не впливають на ставлення чиновників до алкоголю, тому що у них там «свої проблеми та своя війна».

  Путін почав турбуватися про зловживання алкоголем, оскільки серед вищих російських керівників та чиновництва стала страждати дисципліна: «Хтось пропадає перед важливим заходом, хтось невиразно та плутано доповідає. Це бачить широка публіка».

  На думку джерел видання, Путін поки не збирається звільняти тих, хто провинився.

  Нагадаємо, раніше московські депутати звернулися до Путіна з вимогою відставки.

  Найсвіжіше

  Популярне