Середа, 1 Лютого, 2023
Бiльше

  Моспатріарх Кіріл гострить зуб на багатих росіян

  РПЦ багато десятиліть відновлюватиме свій авторитет серед пастви через діяльність патріарха-лицеміра та корупціонера вищої марки Кіріла Гундяєва. Багатствам несвятого отця та його життю на широку ногу можуть позаздрити нафтогазові олігархи. На торгівлі опіумом для глибинного народу рф Гундяєв неабияк заробляє. Тому й свіжий клич горе-патріарха пролунав якось зовсім по-єзуїтськи.

  Під час недільного богослужіння у храмі Христа Спасителя Гундяєв виступив прямо з більшовицьких позицій, які лише трохи були прикриті релігійними рюшами. КДБ-шне породження з амвона заявило про необхідність великого переділу майна у Росії. У його проповіді було заявлено про необхідність багатим терміново поділитися своїм нажитим добром із людьми, які потребують. Хто ці “потребуючі” – Гундяєв не уточнює, бо чіткіші категорії: знедолені, сироти, “спецоператори” без ніг і рук або просто бідні – ним не використані. У такому контексті мафія РПЦ, що біситься від жиру, може бути визнана “потребуючою”, адже жадібності кліриків РПЦ немає меж, якщо подивитися на апетит Гундяєва.

  Гундяєв весь із себе виходить: червоніє, зеленіє, чорніє – коли про нього говорять у прив’язці до накопичених у його лапах незліченних багатств. Печера Алі-Баби – просто сирітський притулок на тлі житла патріарха.

  Отже, у сім’ї Гундяєва є низка елітних квартир за найскромнішими оцінками на 3,2 млн.$. Також святе тіло відпочиває на дачі-храмі у заповіднику на Чорноморському узбережжі. Площа об’єкта – 10 га2, і розташований за триметровим парканом з колючим дротом.

  Вражають і колеса найсвятішого. В автопарку першої особи РПЦ Cadillac Escalade, Toyota Land Cruiser, лімузин Mercedes супер люкс серії S. Звичайно, є і гелікоптери, і літаки, так би мовити, для більшої близькості до Всевишнього. Моря та океани ватажок РПЦ теж розтинає на своїй яхті за 4 млн. $.

  Та що там ці машинки, кораблики, літаки – у єрарха, який бореться за переділ майна багатих, цілий бронепоїзд, як у Леніна. Можливо, й замашки скопійовані звідти.

  При цьому Гундяєв заперечує наявність у себе всіх цих неправедних накопичень. Він обзиває наклепниками тих, хто згадує про його непристойне життя, далеке від цінностей християнства. Великим проколом святого стала його любов до дорогого годинника. Зокрема, на патріаршій правиці був помічений годинник Breguet за 30 тис.$, точніше, його відображення на столі після незграбної спроби приховати наявність хронометра за допомогою Photoshop. Скандал був колосальний і змусив патріархію публічно вибачитись перед паствою.

  Але й пізніше архіпастир так і не зміг подолати свого гріховного тяжіння до Ulysse Nardine. Хештег #ПатріархЛжет ще довго блукав рунетом. І як після цього вірити в слова Гундяєва: “Сьогодні люди забувають, що не можна поєднати вірність Христу з життям відповідно до брехливих споживчих цінностей”?

  Тепер же в умовах війни сріблолюбний провідник “русского міра” взагалі погрожує багатим росіянам прямим квитком у пекло, якщо вони не будуть щедро ділитися. Цікаво, чи це вже мобілізаційна економіка на кшталт військового комунізму, чи ще квіточки?

  Назріває питання, а чи не комуніст співробітник КДБ-ФСБ Гундяєв, раз від замашок єрарха пахне відвертою шаріковщиною? Це вже не лише якесь агресивне утриманство (постійна надія на чиюсь допомогу), а й негативна мораль із елементами рекету.

  Злі язики наклепників закликають отців РПЦ почати з себе. Приміром, від Кіріла вимагають відмовитись хоча б від частини його елітних домоволодінь на користь дітей зруйнованого з його благословення Маріуполя. А ось броньований патріарший Cadillac взагалі можна віддати для транспортування поранених.

  Не дарма ж у Біблії сказано: “Ніхто не може служити двом панам: бо або одного ненавидітиме, а іншого любитиме; або одному стане старатися, а про іншим знехтує. Не можете служити Богові і мамоні” (Мт. 6:24-25). Настав час і 75-річному Кірілу подумати про душу, а то раптом і йому доведеться з’явитися на страшний суд Божий.

  Джерело: Сито Сократа

  Найсвіжіше

  Популярне