Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній відвідав монастир святого апостола Сили в Греції

  5 вересня 2022 р. на завершення насиченого подіями третього дня офіційного візиту предстоятеля Православної Церкви України до Греції відбулася низка заходів, у яких митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь разом зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

  Як повідомляє сайт ПЦУ.

  Після молебню в кафедральному соборі м. Кавала Предстоятелі Церков, єрархи та почесні гості прибули до Археологічного музею, де відбулася презентація концепції майбутньої експозиції старовинних ікон та богослужбових предметів із зібрання Митрополії Філіпп, Неаполя і Тасоса, логічно інтегрованої із віхами життя і служіння апостола Павла та вченням, викладеним у його посланнях. Також учасники події оглянули виставку старовинних ікон, які у майбутньому стануть частиною зазначеної експозиції.

  Після цього Вселенський патріарх Варфоломій і митрополит Епіфаній прибули до розташованого на околиці м. Кавала монастиря святого апостола Сили, сподвижника апостола Павла. Після урочистої зустрічі предстоятелі, єрархи та духовенство звершили заупокійну молитву біля гробниці попереднього довголітнього правлячого архієрея місцевої митрополії митрополита Прокопія, який з 1974 року понад 40 років очолював її.

  Далі відбулася презентація книги окружних листів митрополита Прокопія до духовенства і вірних митрополії, у яких він дав глибокі богословські та церковно-практичні настанови. На згадку про візит Митрополит Епіфаній подарував монастирю ікону Божої Матері.

  Завершилася програма третього дня перебування предстоятеля ПЦУ в Греції відвіданням концерту духовної та народної музики, який відбувся в античному театрі м. Філіппи.

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній оголошений почесним громадянином муніципалітету Нестос (Греція). 3 вересня розпочався предстоятеля Православної Церкви України до Греції.

  Найсвіжіше

  Популярне