Понеділок, 3 Жовтня, 2022
Бiльше

  Петиція про денонсування Стамбульської конвенції набрала 25 тисяч голосів

  На сайті Офісу президента петиція №22/146508-еп про денонсування Стамбульської конвенції набрала 25077 голосів з 25000 необхідних і тепер має бути розглянута Президентом.

  Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.

  Прийняття Верховною Радою законопроекту про ратифікацію Стамбульської конвенції підійняло цілу хвилю обурення серед суспільства, адже цей документ поряд з важливою темою протидії насильству щодо жінок приховано запроваджує антисімейну гендерну ідеологію в українське законодавство. Зокрема, наряду зі статю запроваджується гендер, який зможуть вибирати замість статі, а школу зобов’яжуть навчати дітей про гендерні ролі, зміну статі, різну сексуальну орієнтацію і т.п. Звичайно, це не станеться одразу, але Конвенція це ключовий документ, що відриває для цього двері.

  З огляду на це, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтверджує свою позицію та виступає активно проти впровадження Стамбульської конвенції.

  На переконання ВРЦіРО, для боротьби з домашнім насильством буде кращим не впроваджувати Стамбульську конвенцію, а натомість вдосконалювати національне законодавство України та практичні механізми його реалізації: розширювати мережу шелтерів для жінок із дітьми, посилювати відповідальність для кривдників і правові засоби впливу на них для запобігання повторенню насильства, реагувати на звернення і розслідувати випадки домашнього насильства за заявами свідків, а не лише потерпілих тощо.

  Найсвіжіше

  Популярне