Понеділок, 3 Жовтня, 2022
Бiльше

  Зупинити агресію можливо спільними зусиллям світу – МЗС у річницю нападу РФ на Грузію

  Російська Федерація має деокупувати частини територій Грузії та України, а російські воєнні злочинці мусять нести найсуворішу відповідальність.

  Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України до 14-х роковин збройної агресії Росії проти Грузії.

  «7 серпня виповнюється чотирнадцять років з початку збройної агресії рф проти Грузії. Через майже півтори декади росія продовжує свою загарбницьку політику проти Грузії, утримує під окупацією Абхазію та Цхінвальський регіон/Південну Осетію, грубо порушуючи права людини на цих грузинських територіях», – ідеться у заяві.

  Україна рішуче підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів.

  У МЗС України зауважили, що, не отримавши належної реакції світового співтовариства на агресію проти Грузії, у 2014 році Росія продовжила загарбницькі дії в Україні – окупувала Крим та частину Донецької та Луганської областей, а 24 лютого 2022 року розпочала повномасштабну війну проти України.

  У зовнішньополітичному відомстві переконані, що зупинити агресивну політику РФ можливо завдяки спільним зусиллям міжнародної спільноти, чіткому дотриманню санкційних режимів проти росії та всебічній підтримці країн, проти яких Москва здійснює агресію.

  «росія має деокупувати частини територій Грузії та України, а російські воєнні злочинці понести найсуворішу відповідальність», – сказано в заяві.

  Найсвіжіше

  Популярне