Неділя, 6 Листопада, 2022
Бiльше

  Росіяни намагаються вполювати партизан, а ті продовжують їх нищити

  Росіяни намагаються вполювати партизан, а ті продовжують їх нищити.

  Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

  Росіяни змінили тактику полювання на партизан. Успішні дії українського підпілля не залишились поза увагою окупаційної адміністрації, ворог змінив тактику та посилив репресії. Тепер окупанти під час антипартизанських рейдів більше не використовують військову форму, й пересуваються на автомобілях з українськими номерами.

  Тим часом партизани нищать залізничні об’єкти та колаборантів

  Поки Кремль думає як приборкати партизан, ті успішно нищать залізничну інфраструктуру на тимчасово окупованих територіях. Зокрема на Запоріжжі ЗСУ завдавали удару по залізниці в районі станції Камиш-Зоря неподалік від Полог. Пошкоджено 6 колій. Навести вогонь військовим допомогли місцеві.

  На півдні місцеві відмовляються брати російські паспорти та користуватися рублями

  На тимчасово окупованих територіях росіяни вдаються до погроз аби прискорити введення рубля, й мають мізерні показники з паспортизації.
  Так, на півдні росіяни активно поширюють свої фейкові квитанції щодо сплати комунальних послуг в рублях. Проте більшість місцевих розуміє юридичну нікчемність цих папірців.

  Окупанти усунули колаборантів від влади та займаються мародерством

  Російські ставленики виконують суто декоративні ролі в процесі захоплення регіону, але на Херсонщині окупанти вирішили, що декорації їм вже не потрібні.

  Вчора колаборант Володимир Сальдо розіграв останню свою роль в спектаклі під назвою «добровільне приєднання». Гауляйтер заявив, що йому необхідна госпіталізація й «в.о. голови Херсонської області» буде Сергій Єлісєєв, який працює в ФСБ й не має відношення до України.

  Нащадки чекістів будть грабувати захоплений регіон та займатися репресіями.

  Нагадаємо, на Луганщині партизани обстріляли машину окупантів. Також ЗСУ просунулись углиб оборони ворога на Харківському напрямку. У Криму також активізувалися партизани: готуються до повернення України.

  Найсвіжіше

  Популярне