Середа, 28 Вересня, 2022
Бiльше

  На Вінниччині освятили новий храм монастиря ПЦУ

  4 серпня, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, престольне свято відзначив скит вінницького Благовіщенського жіночого монастиря, що в с. Мізяківська Слобідка Хмільницького району. Цього ж дня відбулося освячення скитського храму на честь святої Марії Магдалини, яке звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

  Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

  Після урочистого освячення митрополит Симеон звершив Божественну літургію у новоосвяченому храмі. Під час Літургії він прочитав молитви за Українське військо і перемогу України у війні з російським агресором. Також була проголошена заупокійна єктенія за загиблих захисників нашої держави. Після закінчення Літургії на паперті перед храмом була відправлена заупокійна літія за усіма спочилими мешканцями с. Мізяківська Слобідка, адже в день пам’яті святої Марії Магдалини місцеві родини і вихідці з села мають традицію відвідувати з молитвою могили своїх рідних і близьких на кладовищі, що знаходиться поряд із скитом.

  Молитовне свято завершилося молебнем до рівноапостольної Марії Магдалини, який був звершений перед іконою з часточкою її святих мощей. Митрополит Симеон звернувся до присутніх з архіпастирським повчанням.

  Архієрей також привітав з першим престольним святом та освяченням храму ігуменю Єлікониду та сестер і висловив подяку фундаторам, благодійникам та усім, хто потрудився і зробив можливим побудову храму, його оздоблення, впорядкування прилеглої території та нинішнє освячення. Митрополит Симеон побажав, щоби з Божою допомогою у монастирському скиту розвивалося чернече життя і щоби люди, які будуть приходити з молитвою у цей новоосвячений монастирський храм, завжди отримували тут духовну поміч і розраду.

  Найсвіжіше

  Популярне