Середа, 2 Листопада, 2022
Бiльше

  У Ватикані оприлюднили програму візиту Папи Римського до Казахстану

  У свою чергову Апостольську подорож Папа Римський Франциск вирушить у вівторок, 13 вересня, вранці, з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно та після понад шестигодинного перельоту прибуде до міжнародного аеропорту Нур-Султана, столиці Казахстану, де відбудеться офіційна зустріч. З летовища Святіший Отець від’їде до президентського палацу, де відбудеться офіційна церемонія привітання та візит ввічливості до Глави Держави, по завершенні якого відбудеться зустріч з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу, під час якої Папа виголосить свою першу промову, повідомляє Vatican News.

  Ранок наступного дня, 14 вересня, буде проведений у «Палаці Миру та примирення» в Нур-Султані, де спочатку відбудеться мовчазна молитва релігійних лідерів, а далі – відкриття та пленарна сесія VII Конгресу лідерів світових і традиційних релігій, під час якої запланована ще одна промова Папи Франциска. Опівдні відведено час на приватні зустрічі з деякими релігійними лідерами. Ввечері Святіший Отець відслужить Святу Месу на площі виставкового центру, під час якої виголосить проповідь.

  У четвер, 15 вересня, Папа Франциск зустрінеться в Апостольській нунціатурі з єзуїтами, що служать у Казахстані та від’їде до катедрального собору Матері Божої Неустанної Допомоги, де відбудеться зустріч з єпископатом, духовенством, чернецтвом, семінаристами та душпастирськими співробітниками, до яких Святіший Отець звернеться з братерським словом. Пополудні в «Палаці Миру та примирення» відбудеться зачитування кінцевої декларації та закриття конгресу, під час чого запланована промова Папи. Далі – церемонія прощання в міжнародному аеропорту Нур-Султана та переліт до римського міжнародного аеропорту Фюмічіно.

  Раніше глава Римо-католицької Церкви Папа Римський Франциск висловив сподівання на зустріч з московським патріархом Кірілом під час подорожі до Казахстану.

  Найсвіжіше

  Популярне