Вівторок, 4 Жовтня, 2022
Бiльше

  Українці отримали спеціальну нагороду від Нідерландів

  У Нідерландах український народ відзначили ще однією нагородою – Нідерландської незалежності. Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час звернення.

  «І ще декілька знакових подій, про які варто сказати. Сьогодні в Лондоні за участю Премʼєр-міністра Бориса Джонсона відбулася церемонія нагородження Премією Вінстона Черчилля за лідерство. Я вважаю, що це відзнака усім нашим героям, усім нашим людям, усім нам, хто кожен на своєму рівні протистоїть тиранії. І для мене було справді честю приймати цю премію», – розповів Зеленський.

  Він також зазначив, що українці отримали також спеціальну нагороду від Нідерландів.

  «Сьогодні ж у Нідерландах – країні, заради розуміння якої ми дуже довго працювали – український народ відзначили ще однією нагородою – спеціальною Нагородою нідерландської незалежності», – додав глава держави.

  Від імені українців нагороду одержав посол України в Нідерландах Максим Кононенко.

  «Ці знакові речі зображають кардинальні зміни щодо України, які відбулися у світі. Наша сміливість надихає всі вільні нації та загалом співтовариство демократичних держав. А уявіть, як надихатиме українська перемога», — прокоментував нагороду Зеленський.

  Найсвіжіше

  Популярне