Субота, 24 Лютого, 2024
Бiльше

  Окупанти намагаються відновити аеродром в Мелітополі, — ГУР

  Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про те, що окупанти намагаються відновити злітно-посадкову смугу аеродрому на колишньому місці базування 25-ї бригади транспортної авіації.

  За даними ГУР, для цього частково відновлено потужності заводу з виробництва бетону «Моноліт Плюс».

  «Втім, повноцінний ремонт та запуск функціонування злітної смуги найближчим часом малоймовірно. Адже технологічно на подібні роботи необхідно 21-28 днів, щоб бетон набрав необхідну міцність та був здатний витримувати навантаження літаків та іншої техніки без втрати властивостей», — йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що окупанти планують використати потужності бетонного заводу для укріплення ліній оборони шляхом створення довготривалих вогневих точок на залізо-бетонній основі.

  ГУР повідомляє, що в тимчасово окупованому Мелітополі в районі елеватора встановлено перебування вантажного потягу противника.

  «В його складі – 8 вантажних критих вагонів з надписом «агро-фрегат». Вагони завантажуються зерновими культурами. В подальшому їх планують незаконно вивезти на територію РФ. Будівля, де розміщувався структурний підрозділ Державної служби охорони в Мелітополі, використовується для утримання затриманих українських громадян. Є свідчення, що до затриманих застосовуються тортури», — зазначає розвідка.

  Нагадаємо, ЗСУ відбили штурмові дії окупантів на Краматорському напрямку. Також  ЗСУ збили всі ракети, випущені по Хмельницькій області.

  Найсвіжіше

  Популярне