Середа, 21 Вересня, 2022
Бiльше

  Окупанти, що тікають із Херсонщини, ховаються в монастирі УПЦ МП

  Армія рф панікує та відходить з населених пунктів Бериславського району на Херсонщині: у попередні декілька діб їхні позиції в цій місцевості неодноразово ставали мішенями для влучних ударів ЗСУ. Нова локація скупчення росіян – Свято-Григоріївський Бізюків монастир УПЦ МП.

  Про це інформує видання “Український Південь”, пише Стопкор.

  У дописі йдеться про те, що загарбники в терміновому порядку залишила села на Бериславщині – Новорайськ та Костирку і нині перебувають у Червоному Маяку. Місцеві мешканці масово евакуюються з цього населеного пункту.

  Цю інформацію підтвердив херсонський політолог Володимир Молчанов. Більше того, він уточнив нову локацію скупчення росіян – Свято-Григоріївський Бізюків монастир УПЦ МП.

  “Окупанти втекли з Новорайська, де їх “підсмажили” в школі, в сусідній Червоний Маяк… Дайте вгадаю з одного разу, де вони там розташувались? Ну звісно ж, у Бізюковому монастирі. Тому самому, де стіни фору середньовічним замкам дадуть, і де ці стіни всупереч волі громади побудовані прямо на комунальних землях, ніколи не відведених під “релігійну громаду”. Де піп Феодосій Петрусь радо зустрічав “орків”. І ось вони зрозуміли – ані ангари, ані будинки відпочинку, ані навіть школи (порожні влітку) не стануть їм захистом. А чи наважиться ВСУ нищити їх у РПЦ?” – пише експерт.

  Нагадаємо, вранці 20 липня ЗСУ знову вдарили по скупченню техніки окупантів у Новій Каховці: повідомляється, зокрема, про масове знищення ворожих “Смерчів”.

  Найсвіжіше

  Популярне