Понеділок, 27 Травня, 2024
Бiльше

  Зосередиться на “служінні”: проросійський олігарх, спонсор УПЦ МП Новінський склав повноваження нардепа

  Проросійський парламентар Вадим Новінський 6 липня заявив, що складає свої депутатські повноваження. Мовляв, у гуманітарній сфері він буде більше корисним для українців, аніж у політичній.

  Цу проросійський олігарх, палкий прихильник УПЦ МП написав на своїй стлрінці у Фейсбуці. Як підтвердження своїх слів Новинський опублікував фото заяви. У ній він повідомляє про складання повноважень.

  Я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкви та на відновленні зруйнованих храмів,
  – заявив Новинський.

  Зауважимо, що “служити” нардеп зібрався московському патріархату. Адже є відомим прихильником УПЦ МП та навіть протодияконом.

  Новінський наголосив, що збирається приділяти багато уваги повоєнному економічному відновленню України. Крім того, олігарх хоче “відродити Маріуполь після війни”. До речі, те, що місто знищила російська армія Новинський не уточнював. Та й загалом у великому дописі політика нема й слова про те, що Росія напала на Україну й тому виникли всі біди. Він лише перераховує проблеми українців без пояснення, що до них призвело.

  Заява про складання депутатських повноважень
  Заява про складання депутатських повноважень

  Зв’язки Новінського з Росією: 

  • Новінський – український та російський олігарх вірменського походження. Він відомий щедрим фінансуванням рупора Кремля в Україні – УПЦ МП.
  • Ще до початку повномасштабної війни нардеп заперечував російську агресію. Він неодноразово їздив у Росію на зустрічі з патріархом Кирилом, який у 2022 році фактично благословив російську армію на вторгнення в Україну.
  • У 2021 році Новинського внесли у базу “Миротворця” як “агента вплину РПЦ в Україні”.

   

  Найсвіжіше

  Популярне