Понеділок, 11 Липня, 2022
Бiльше

  Делегація Вселенського патріархату завітала до папи Римського

  Папа Франциск 30 червня прийняв на аудієнції делегацію Вселенського Патріархату на чолі з Архиєпископом Тельмінським Йовом.

  Про це повідомляють Новини Ватикану.

  Папа Франциск подякував делегації Константинопільського Патріархату за їхню присутність в Римі у день урочистості святих апостолів Петра і Павла.

  «Ваша присутність на Євхаристійному Богослужінні стала для мене і для всіх причиною великої радості, бо вона наочно виявила близькість і братерську любов Константинопольської Церкви до Церкви Риму», – зазначив Святіший Отець.

  Він наголосив на важливості екуменічної діяльності між двома Церквами.
  Святіший Отець зазначив, що пошук єдності мж християнами є не лише внутрішнім церковним питанням, а важливою умовою для реалізації справжнього вселенського братерства, яке виявляється у справедливості та солідарності щодо всіх.

  Святіший Отець вказав на роль Змішаної міжнародної комісії з богословського діалогу між Католицькою Церквою та Православною Церквою, яка торує шлях до повного сопричастя, відновивши засідання свого Координаційного комітету після дворічної перерви внаслідок пандемії Covid-19.

  «Не задовольняймося “церковною дипломатією”, щоби ввічливо залишатися при своїх ідеях, але разом ступаймо вперед як брати: молімося одні за одних, працюймо один з одним, підтримуймо один одного, дивлячись на Ісуса і його Євангеліє. Це шлях до того, щоб новизна Бога не ставала заручником поведінки старої людини (пор. Еф 4,22-24)», – заохотив папа Франциск.

  Найсвіжіше

  Популярне