Субота, 7 Січня, 2023
Бiльше

  На Волині і Рівненщини дві парафії покинули УПЦ МП і приєднались до ПЦУ

  19 червня дві парафії УПЦ московського патріархату на Волині та Рівненщині проголосували на зборах за приєднання до Православної Церкви України.

  Йдеться про парафію Собору преподобного Серафима Саровського в смт Млинів Рівненської області, повідомляє пресслужба єпархії ПЦУ.

  «На зборах члени релігійної громади разом із своїм настоятелем протоієреєм Олександром Посільським одноголосно прийняли рішення підлеглість у канонічних і організаційних питаннях релігійної громади змінити на підлеглість Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом внесення відповідних змін до Статуту релігійної громади», – йдеться в повідомленні.

  Цього ж дня відбулись збори релігійної громади у селі Ярівка Горохівського деканату Волинської області на яких прийнято рішення про вихід з московського патріархату та об‘єднання з Православною Церквою України.

  Нагадуємо, Православна Церква України закликає не захоплювати храми московського патріархату чи силою змінювати їхню конфесійну приналежність. Про це неодноразово заявляв митрополит Епіфаній. Однак для тих, хто готовий і бажає долучитися до Православної Церкви України – двері ПЦУ відкриті завжди.

  Духовний Фронт України адмініструє карту переходів до ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне