Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  На Волині священник УПЦ МП написав заяву в поліцію на вірян, які перейшли в ПЦУ

  На Волині у селі Ржищів у середині травня під час зборів більшість людей проголосували за перехід громади в ПЦУ. Зокрема за приєднання до ПЦУ проголосувало 120 проти.

  Були й ті хто виступив категорично проти такого рішення. Їх – 20 осію. Серед них і сам настоятель храму УПЦ МП Дмитро Головачов, який написав заяву в поліцію на вірян, що приєднались до ПЦУ.

  Про це повідомляється на сайті єпархії УПЦ МП на Волині.

  В УПЦ МП повідомляють, що відкрито кримінальне провадження щодо спроби «захоплення храму».

  Священник УПЦ МП звинувачує людей у підробленні рішення загальних зборів релігійної громади з метою «захоплення храму» та майна, яке знаходиться в ньому.

  Таким чином в УПЦ МП не бажають дотримуватись українського законодавства, яке дає право парафіянам змінити свою підлеглість. Варто також зазначити, що ніяких доказів «захоплення храму» священник УПЦ МП не навів.

  Своєю заявою в поліцію Головачов хоче вислужитись перед УПЦ московського патріархату і не допустити консолідації українського суспільства, шляхом об’єднання парафіян в Помісну Українську Церкву.

  Саме війна РФ, а не “захоплення” храмів стали основною причиною через яку сотні парафій УПЦ МП голосують за приєднання до ПЦУ. Проте в Московському патріархаті відмовляються в це вірити.

  Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що представники УПЦ МП з-під Луцька погрожують криміналом та поширюють пропаганду у мережі, щоб спинити перехід парафії до ПЦУ. Митрополит Епіфаній розповів, що до ПЦУ майже щодня переходять парафії з московського патріархату.

   

  Найсвіжіше

  Популярне