П’ятниця, 19 Липня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ зустрівся з Послом Німеччини в Україні

  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2022 року зустрівся у своїй резиденції з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анкою Фельдгузен.

  Про це пише пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

  Предстоятель помісної Української Православної Церкви особливо закцентував увагу на підтримці України в протистоянні російській агресії. Одним з інструментів для цього є запровадження санкцій.

  «Ті, хто підтримують російську агресію, хто підтримують тиранію Путіна, мають нести свою частку відповідальності. Це і чиновники, і пропагандисти, і олігархи. Серед них має відповідати і Кирил Гундяєв, який прикриває своєю рясою та ідеями «русского міра» путінські злочини», – наголосив Митрополит Епіфаній.

  Також під час зустрічі з високоповажною гостею обговорено питання міжконфесійної ситуації в нашій країні, подальшу долю Києво-Печерської лаври, яка є надбанням українського народу, та соціальні ініціативи Митрополичого Фонду Православної Церкви України.

  Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив переконання, що наш український народ здолає російського агресора та переможе те зло, яке прийшло в Україну. Але у цій боротьбі задля подолання зла важлива та цінна підтримка з боку інших держав. «Якщо ми зараз не зупинимо це зло – воно ширитиметься далі у Європі. Так було в часи перед ІІ Світовою війною і тих помилок не можна повторювати», – зазначив Блаженнійший владика.

   

  Найсвіжіше

  Популярне