Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  На Волині парафію із села Переспа прийняли у клір єпархії ПЦУ

  Архієрей Православної церкви України, митрополит Луцький і Волинський Михаїл підписав розпорядження про прийняття у клір Волинської єпархії Православної церкви України Свято-Миколаївської парафії села Переспа Рожищенської громади.

  Відповідний документ владика підписав у вівторок, 31 травня. Про це розповіли прихожани храму, передає  видання “Район.Рожище“.

  Розпорядження митрополит ПЦУ видав на підставі звернення і протоколу загальних зборів релігійної громади.

  «На підставі звернення і протоколу загальних зборів Свято-Миколаївської релігійної громади Української православної церкви села Переспа Луцького району від 29 травня 2022 року парафія приймається в клір Волинської єпархії Православної церкви України», – йдеться у документі.

  З нагоди історичної події митрополит Михаїл подарував парафії Святого Миколая села Переспа ікону Волинської Божої Матері, яку вшановують 13 липня.

  Рішення про перехід до ПЦУ релігійна громада у Переспі прийняла у неділю, 29 травня. Збори організували на церковному подвір’ї. До голосування зареєструвалося 186 людей, усі вони висловилися за перехід до Православної Церкви України.

  Частина парафіян відмовилася брати участь у голосуванні. Настоятель храму, протоієрей Михайло Хвесик рішення громади не підтримав та залишився вірним московському патріархатові.

  Найсвіжіше

  Популярне