Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  У Богородчанській тергромаді на Франківщині заборонили діяльність УПЦ МП

  У Богородчанській територіальній громаді, що на Івано-Франківщині, заборонили діяльність УПЦ Московського патріархату. Про це на Facebook-сторінці повідомив голова громади Ростислав Заремба.

  Таке рішення одноголосно підтримали всі депутати під час сесії Богородчанської селищної ради, йдеться у зверненні голови.

  “Ми ухвалили рішення про заборону діяльності на території нашої громади церкви Московського патріархату і тих, хто є колаборантами та виправдовує злочинну агресію проти українського народу”, — каже Ростислав Заремба.

  Крім того, за його словами, депутати підтримали рішення про проведення декомунізації у Богородчанській громаді та інвентаризації всіх назв та меморіальних місць, які пов’язані з комуністичним минулим.

  “Виявляється, що у громаді є вулиці Руднєва, Ковпака, Гагаріна, є меморіальні обеліски з радянською символікою. Навіть меморіал слави у Богородчанах очевидно має радянський наратив про війну у 1941-1943 роках. Ці всі речі треба виправляти, давно треба було виправити, а зараз для зволікання немає жодного виправдання”, — додав Ростислав Заремба.

  Найсвіжіше

  Популярне