Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  При розборі завалів багатоповерхівки у Маріуполі знайшли близько 200 тіл мирних жителів

  У Маріуполі під час розбору завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по проспекту Миру в підвалі знайшли близько 200 тіл загиблих мирних жителів, вбитих від бомбардувань рашистів.

  Про це повідомив у Телеграмі радник маріупольського мера Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

  «При розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру в підвалі знайшли біля 200 тіл загиблих під завалами з високим ступенем розкладання», – написав Андрющенко.

  Маріуполь / джерело: Телеграм Андрющенко Time

  За його словами, через відмову місцевих збирати та упаковувати тіла загиблих МЧС росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишились на місці, через частково розібрані завали сморід чутно майже у всьому кварталі.

  Андрющенко також повідомив, що через запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої «Державної корпорації “Ритуал”» з окупованого Донецька процес перепоховання з дворів багатоповерхівок фактично зупинено.

  «Для «офіційного» безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в «морг», вдавши, що тіло загиблого тільки знайдено. Або погодитись на запис відео, де заявник скаже, що вбитий саме українською армією. Через такі умови в імпровізованому моргу біля «Метро» на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів (на фото)», – заявив радник мера.

  Він підкреслив, що місто Маріуполь, на жаль, перетворилось на суцільне кладовище.

  Як повідомлялося, агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомбили беззбройних мешканців, блокували гуманітарну допомогу.

  Місто практично зруйновано – і житлові будинки, і об’єкти інфраструктури, і школи, і лікарні, і підприємства. Маріуполь без нормального енерго-, водо- та газопостачання.

  Голова Донецької ОВА заявляв, що в Маріуполі загинули близько 22 тисяч людей.

  Нагадаємо, у Маріуполі рашисти зруйнували синагогу. Також у католицькому монастирі у Маріуполі окупанти облаштували адміністрацію.

  Маріуполь / джерело: Телеграм Андрющенко Time

   

  Найсвіжіше

  Популярне