Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  Священник «УПЦ» МП дезінформує президента України, щодо приєднання парафії до ПЦУ в Рожищі

  Настоятель Свято-Михайлівського храму в місті Рожище дезінформує президента України щодо ситуації з переходом храмів московського патріархату в ПЦУ.  Священник РПЦвУ пише, що були випадки захоплення храмів, але насправді ніхто жодного храму не захоплював.

  «Прихожани, які будували ці храми, підтримували, розбудовували, демократичним шляхом зробили свій вибір на користь Української церкви. На всіх цих зборах завжди були працівники поліції, які стежили за правопорядком, тому якщо хтось хоче може звернутися з запитом до поліції, щоб достеменно дізнатися, були захоплення чи ні», – повідомляє волонтер Віра Шварцкоп у Фейсбуці.

  Вона нагадала, що священник має знати, що лихословити, це гріх і називати демократичні збори громад за участю представників місцевого самоврядування злочином і диверсіями, благочинному не годиться.

  Нагадаємо, у росії не задоволені переходом храму в Дубищі до Православної церкви України. Також священник на Волині приєднався до ПЦУ через три роки, як аналогічне рішення прийняла громада.

  Скарга священника РПЦвУ

  Найсвіжіше

  Популярне