Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  На Сарненщині 3 релігійні громади моспатріархату разом із настоятелями приєдналися до ПЦУ

  В неділю 15 травня 2022 року, відбулись загальні збори трьох релігійних громад Сарненської єпархії Української Православної Церкви московського патріархату, які були скликані настоятелями та членами громад відповідно до вимог Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

  Про це повідомляє Рівненська єпархія Православної Церкви України.

  Зокрема збори відбулися у Свято-Покровській громаді м. Сарни (настоятель протоієрей Володимир Басистий), Свято-Михайлівській парафії с. Люхча (настоятель протоієрей Леонід Лазарчук) та Свято-Георгіївській парафії с. Костянтинівка (настоятель протоієрей Степан Стахнюк).

  Під час зборів у вищезазначених релігійних громадах, які пройшли з дотриманням норм чинного законодавства, переважною більшістю голосів було прийнято рішення про зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом підпорядкування Управлінню Рівненської Єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) та шляхом внесення відповідних змін до Статуту релігійних громад.

  Слід відзначити, що дані релігійні громади возз’єдналися з Православною Церквою України разом із своїми настоятелями.

  Найсвіжіше

  Популярне