П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  На Рівненщині дві парафії «УПЦ» МП перейшли до Православної Церкви України

  У Дубровицькій міській громаді Сарненського району Рівненської області ще одна парафія вирішила перейти до Православної Церкви України.

  Відбулися загальні збори Релігійної громади Свято-Параскевської парафії Сарненської єпархії Української Православної Церкви московського патріархату с. Озерськ Дубровицького району, на яких було прийняте рішення про зміну канонічної підлеглості, тобто вихід з-під юрисдикції московського патріархату та перехід до Православної Церкви України, – повідомляє сайт Рівненської єпархії ПЦУ.

  Також на Острожчині громада московського патріархату перейшла в підпорядкування до Православної Церкви України.  Відбулися загальні збори Релігійної громади «УПЦ» московського патріархату с. Білашів Острозького району, на яких було прийняте рішення про зміну канонічної підлеглості, тобто вихід з-під юрисдикції московського патріархату та перехід до Православної Церкви України.

  Статут релігійної громади в новій редакції подано на реєстрацію до Рівненської ОВА, – повідомляє сторінка Рівненської єпархії ПЦУ у Фейсбуці.

  Нагадаємо, з початку повномасштабної війни до ПЦУ перейшло майже 200 парафій РПЦвУ. Дивіться на карті, де саме до ПЦУ приєднались парафії.

   

  Найсвіжіше

  Популярне