Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  Відбувся візит грузинської громади Константинополя до Вселенського Патріарха

  Грузинська громада Константинополя на чолі з архімандритом Вселенського престолу отцем Іллією Джинджолавою відвідала Фанар у вівторок, 3 травня, та зустрілася зі Вселенським Патріархом Варфоломієм, повідомляє orthodoxtimes.com

  Патріарх Варфоломій із великою прихильністю вітав представників грузинської громади і особливо маленьких дітей, з якими розмовляв із батьківською прихильністю.

  Патріарх сказав: «Я люблю вас не тільки за те, що ви наші діти, а головним чином за те, що ви грузини. Ми цінуємо і любимо Грузію. Ми продовжуватимемо вас підтримувати та піклуватися про вас».

  Глава Грузинської громади отець Ілія Джинджолава підніс Великодні подарунки Вселенському Патріарху, як вираз поваги та любові грузинів у Константинополі до Його Святості.

  Нагадаємо, патріарх Варфоломій 30 квітня висловився про росіян: знищують Євангеліє та дух християнства, винищують православних в Україні. 26 квітня митрополит Епіфаній у листах до предстоятелів Церков висловив сподівання щодо засудження дій очільника РПЦ Кіріла.

  Найсвіжіше

  Популярне