Понеділок, 23 Травня, 2022
Бiльше

  З братської могили біля церкви у Бучі дістали понад 70 тіл, – мер міста Федорук

  У місті Буча біля церкви святого апостола Андрія Первозванного з братської могили, де лежать вбиті російськими окупантами, уже піднято 73 тіла.

  Про це в коментарі агентству УНІАН сказав мер міста Анатолій Федорук.

  Він також повідомив, що із знайдених у місті 403 тіл “проведена ідентифікація 167, з’ясували, що це за люди, де вони жили, де працювали”. За його словами, зараз іде процес впізнання рідними, знайомими, близькими.

  Федорук зазначив, що на сьогодні люди, які переймаються долею своїх рідних, повертаються до міст.

  Вчора біля цього храму, де продовжують підіймати тіла вбитих російськими окупантами цивільних українців, були керівники парламентів України, Польщі та Чехії.

  Зокрема, голова парламенту Польщі Томас Гродзький сказав журналістам, що після відвідання Бородянки, Бучі та Ірпеня вони відчувають потрясіння. Він сказав, що сам за спеціальністю лікар, але коли відвідав Бучу, то навіть його вразив важкий запах мертвих тіл, що розкладаються.

  “Це є Голгофа 21 століття. Як хтось може казати, що це є якась інсценізація, то нехай вони сюди приїжджають і нехай вони це побачать. Це є акт знищення варварами мирного населення, зокрема, жінок і дітей”, – наголосив Гродзький.

  В той же він час висловив захоплення мужністю народу України в боротьбі з агресором.

  Найсвіжіше

  Популярне