Неділя, 26 Травня, 2024
Бiльше

  На Львівщині дві громади вийшли з Моспатріархату

  Трускавецька парафія святого пророка Іллі УПЦ та парафія села Підмонастирок Дорогобицького району прийняли рішення про вихід з підпорядкування Московського Патріархату.
  Про це повідомляє zaxid.net.

  Як повідомили в Трускавецькій міськраді, раніше трускавецькі депутати дали парафії святого пророка Іллі УПЦ МП двотижневий термін, щоб визначитися щодо своєї подальшої долі.

  На комісії з гуманітарних питань 12 квітня виступив настоятель Свято-Іллінського храму УПЦ з Трускавця отець Олег Федак. Він повідомив про рішення зборів громади вийти з Московського Патріархату. Наразі церковна громада визначається, чи їй перейти в підпорядкування ПЦУ чи у пряме підпорядкування Вселенського Патріархату. Протокол зборів громади про вихід з Московського Патріархату обіцяють оприлюднити після його візування у Львівській єпархії УПЦ МП.

  «Ми виходимо з Московського Патріархату і дороги назад нема», – зазначив о. Олег Федак.

  Окрім того, релігійна громада УПЦ МП села Підмонастирок Дрогобицького району перейшла у підпорядкування Православної Церкви України, повідомляється на сторінці Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ у Facebook.

  Найсвіжіше

  Популярне