Неділя, 14 Квітня, 2024
Бiльше

  Окупанти у Херсоні викрали священика УПЦ МП

  Про викрадення о. Дмитра Дзядевича повідомив РІСУ релігієзнавець Дмитро Горєвой. Священик є настоятелем парафії Сорока Севастійських мучеників Херсонської єпархії УПЦ МП.

  У час війни крім духовних практик о. Дмитро у Херсоні розвозив гуманітарну допомогу людям. Його забрали рашисти сьогодні в обід під час молебню в храмі, де він живе (на 1 поверсі, з дружиною та 3 синами, молодшому немає ще місяця).

  Отець Дмитро Дзядевич не лише священнослужитель, а й тренер з боксу. Він вважає, що бокс і віра – не протилежні й взаємовиключні речі, а навпаки – йдуть поруч і допомагають гартувати тіло й дух. Про це він розповів в одному з інтерв’ю.

  Окупанти у Херсоні викрали відомого священика УПЦ МП_1

  А ще він у цій же розмові говорив про те, що життя людини – це довга дорога, пройти яку можна по-різному. “Чим раніше людина усвідомить своє місце на землі, тим краще. І можна володіти всіма бойовими навичками, але жодного разу в житті не битися поза рингом”, – вважає о. Дмитро.

  Окупанти у Херсоні викрали відомого священика УПЦ МП_2

  Додамо, що це не перше викрадення священика російськими агресорами. Так, минулого тижня у тому ж тимчасово окупованому російськими військовими Херсоні викрали священика ПЦУ Сергія Чудиновича, який відомий у місті як громадський діяч і волонтер. Вчора загарбники його відпустили.

  Найсвіжіше

  Популярне