П’ятниця, 7 Жовтня, 2022
Бiльше

  Росія змінює риторику пропаганди щодо “біолабораторій США в Україні”

  Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє, що росія змінює риторику щодо своєї брехні, про “біолабораторії США в Україні”.

  Зокрема російські медіа, використовуючи скандальних прокремлівських «західних експертів», почали поширювати інформацію про те, що «можуть пройти роки, перш ніж скандал із біолабораторіями та біозброєю США набере реальної сили».

  Для виконання ролі «західного експерта» російські медіа не знайшли нікого кращого за американського екс-дипломата Дж. Майкла Спрінгмана, відомого американського друга путіна. Чотири роки тому Спрінгман втрапив у скандал, коли опублікував образливу карикатуру про «друзів» США, в якій Україну порівняв з екскрементами

  Зміна риторики може свідчити про те, що росія не змогла вигадати докази того, що у біолабораторіях на території України розробляли зброю масового ураження. А використання всесвітньовідомих скандальних друзів путіна у якості «західних експертів» може свідчити про те, що росія не має нових ресурсів для створення більш переконливої пропаганди.

  Нагадаємо, в ООН заявили про відсутність доказів наявності “біолабораторій США в Україні”. Також у США відповіли на закиди росії про “біолабораторії” в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне