П’ятниця, 7 Жовтня, 2022
Бiльше

  Громада УПЦ МП з села Речичани на Львівщині перейшла в ПЦУ

  Парафіяни Свято-Успенської громади села Речичани, Городоцького району на Львівщині, залишили Московський Патріархат та перейшли в Православну Церкву України. Громаді призначили нового священика.

  Про це повідомляє сайт «Духовна велич Львова» з посиланням на Львівсько-Сокальську єпархію ПЦУ.

  Митрополит Львівський та Сокальський Димитрій (Рудюк) задовільнив прохання парафіян Свято-Успенської громади УПЦ МП с. Речичани Городоцького району та прийняв їх до складу Львівсько-Сокальської єпархії ПЦУ. На прохання громади настоятелем призначено протоєрея Івана Деньковича.

  Громада УПЦ МП з села Речичани на Львівщині перейшла в ПЦУ_1

  «Православні українці не хочуть мати нічого спільного з церквою держави-агресора і переходять в єдину Помісну Православну церкву України», – розповів митрополит Димитрій. – «Сподіваємося, що цей рух продовжиться, оскільки немає ні церковних, ні моральних підстав перебувати в структурах Російської Церкви в Україні».

  Нагадаємо, що кілька днів тому Московський Патріархат залишився без монастиря святого Онуфрія Великого в с. Межигір’я на Турківщині. Обитель разом з архимандритом Севастяном (Деркачем) перейшла до ПЦУ. Повідомлення про переходи громад та священиків УПЦ МП в ПЦУ по всій Україні з’являється щодня.

  Раніше митрополит Переяславський і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко) нагоосив на тому, що «зміни в Московському Патріархаті незворотні, як в РПЦ, так і в УПЦ МП», але, переконаний єрарх, «прийдуть вони не згори, а знизу».

  Найсвіжіше

  Популярне