Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  рф активізувала план військових провокацій

  Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє про активізацію плану військових провокацій збоку російських окупантів.

  Згідно з повідомленням пропагандистських ЗМІ з посиланням на керівництво Бєлгородської області, сьогодні «в селах Журавльовка та Нехотєєвка запроваджено режим надзвичайного стану в зв’язку з вибухами снарядів, що прилетіли з боку України». За словами пропагандистів, «є постраждалі, яким надається допомога».

  В умовах фактичної поразки військового вторгнення в Україну, влада окупантів готує сценарій, що передбачає обстріли міст поблизу українського кордону та подальше звинувачення в цьому українських військових.

  За задумом кремля, такі провокації мають стати приводом для оголошення загальної мобілізації. З урахуванням дій армії орди в Україні, провокації в містах орди супроводжуватимуться численними жертвами серед мирного населення з метою створення «красивої картинки».

  Нагадаємо, у кремлі пригрозили, що відправка миротворців до України стане початком війни між рф та НАТО. Також ми писали про російських генералів, вбитих на війні в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне