Неділя, 19 Березня, 2023
Бiльше

  Перша леді України закликала Всесвітню раду церков стати посередником в організації гуманітарних коридорів в Україні

  Перша леді України Олена Зеленська звернулася до Всесвітньої ради церков з проханням стати посередником в організації гуманітарних коридорів і сприяти в допомозі українцям, які втікають від війни.

  Про це йдеться на сайті Офісу Президента України.

  «Я звертаюся до вас як до організації, що покликана проповідувати мир і братерство: будьте сьогодні голосом тих, хто страждає від війни! Донесіть до членів Всесвітньої ради церков важливість сповідування справедливості та миру на нашій землі, що йде з віри в Бога. Прошу вас і членів ВРЦ донести свій голос із засудженням війни та закликом до захисту мирного населення», – зазначила дружина глави держави.

  Відомо, що від початку війни Олена Зеленська працює над гуманітарною підтримкою українців. Зокрема, вона активно взаємодіє з міжнародними організаціями, першими леді інших країн задля розв’язання гуманітарних криз в Україні. Зараз у її фокусі – надання необхідної допомоги дітям, матерям та збереження їхніх життів. Саме тому Олена Зеленська звернулась до Всесвітньої ради церков із закликом допомогти Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне