Понеділок, 27 Травня, 2024
Бiльше

  Це, кажуть, дуже добрий знак від Бога. На Львівщині замироточила ікона Богородиці

  Про те, що в селі Ременів, яке приблизно за 20 кілометрів від Львова, замироточила ікона Богородиці “Всецариця”, днями повідомила парафіянка місцевого храму. А настоятель церкви підтвердив виданню Експрес цей факт.

  “Перші сліди мира я зауважив ще півтора місяця тому, але нікому про це не казав, просто спостерігав, — розповідає протоієрей Михайло Пасірський, настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці ПЦУ. — Та останнім часом миро стало просто-таки литись, зокрема, проявлялось з очей Богородиці. Це помітили парафіяни. Люди витирали миро, але ікона ще рясніше замироточила! Щиро кажучи, я й сам вражений. Відчуваю страх і трепет. За 28 років служіння ще такого не бачив!”

  Отець Михайло звернувся до свого духівника на Афон, щоб зрозуміти, що може означати такий знак.

  “Він пояснив: якщо ікона кровоточить, то це поганий знак, а ось коли мироточить, то, навпаки, це на добро, — каже отець Михайло. — А отже, маємо чекати позитивних змін. Думаю, що йдеться саме про ситуацію в нашій країні. Знаю, що перемога — за нами. Адже з нами Бог, з нами Божа Матір. Це підтверджують й афонські монахи. Вони кажуть, що в Україні все буде гаразд”.

  За словами отця, мироточиву ікону намалювали приблизно 20 років тому. Автор, на жаль, невідомий. “Ця ікона висіла в куточку храму. Була не дуже й примітною. Ймовірно, вона мальована на блясі, але перевірити це не можемо — наразі її не чіпаємо”, — розповідає священник.

  До слова, церкві, де зберігається мироточива ікона, 115 років.

  Найсвіжіше

  Популярне