Субота, 24 Лютого, 2024
Бiльше

  В Херсоні окупанти запускають велику кількість дезінформації, щоб сіяти паніку в місцевих жителів

  Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про потужну хвилю дезінформації, яку продукує ворог у Херсоні, адже це єдине велике українське місто, що опинилося під тимчасовою окупацією рф від початку нового етапу війни.

  Російська пропаганда активно «працює» зі свідомістю місцевого населення, і через своїх агентів у Херсоні поширює серед містян вигідні росії неправдиві меседжі, які дискредитують дії української влади:

  • «Херсон покинули»
  • «Херсон Україні не потрібен»
  • «Україна залишила громадянське населення без засобів для існування»

  Та насправді ці всі месиджі є абсолютною брехнею російських дезінформаторів.

  “Україна ніколи не залишить у біді херсонців. На тлі ситуації на фронті, українській армії нерозсудливо розпочинати бої в межах міста, жертвуючи мирними жителями. Україна високо цінить зусилля місцевого населення, яке попри тимчасову окупацію росії, виходить на мітинги у підтримку України. Зараз головне – пережити цей найважчий для України час, не піддавшись паніці та провокаціям. Це буде найкращою відповіддю нашому ворогові”, – підсумували в Центрі протидії дезінформації при РНБО.

  Нагадаємо, Херсонщина щодня виходиться на мітинги з прапорами, щоб доводити окупантам чия це земля. Також на Херсонщині окупанти відключили мобільні мережі Vodafone та Київстар.

  Найсвіжіше

  Популярне