Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  У Львові образ Богородиці-заступниці України зобразили у камуфляжі

  Художники-реставратори Марія Боньковська, Оксана Гірняк та Максим Гончарук зобразили Діву Марію у вбранні в стилі військової форми.

  Україна у війні, тому Богородиця, до якрої українці взивають про заступництво від російської навали, сьогодні у камуфляжі.

  У Львові образ Богородиці-заступниці України зобразили у камуфляжі - фото 88850

   

  У коментарі Суспільному речниця Театру імені Марії Заньковецької Олена Федорченко розповіла:

  “Оскільки друкарні наразі не дуже добре працюють. Ми домовилися із художниками з Львівського музею історії релігії. І вони створили для нас ряд плакатів : соняхи Марії Примаченко, літак “Мрія”, військових, а Покрову малювали троє художників. Марія Боньковська — реставраторка ікон. Її двоє синів зараз на фронті”.

  Одягнути Покрову у камуфляж вирішили самі художники. “Ми замовили у них Богородицю, але вони сказали, що така ситуація в Україні і Богородиця повинна бути у камуфляжі”, — додає Олена Федорченко. Після перемоги Покрову планують поставити у іншу рамку, освятити і вона буде охороницею театру.

  Ще одна картина — зображення Марії Заньковецької у камуфляжі з “бандерівським смузі” За словами Олени Федорченко, цю картину викупили італійці, а зібрані гроші передали на потреби Збройних сил України.

  У Львові образ Богородиці-заступниці України зобразили у камуфляжі - фото 88851

  Тепер у театрі вирішили намалювати ще одну таку картину.

  Найсвіжіше

  Популярне