Україна у війні, тому Богородиця, до якрої українці взивають про заступництво від російської навали, сьогодні у камуфляжі.
![У Львові образ Богородиці-заступниці України зобразили у камуфляжі - 88850 У Львові образ Богородиці-заступниці України зобразили у камуфляжі - фото 88850](https://i0.wp.com/risu.ua/uploads/media_news/2022/03/6229a8e872dbd816657922.jpg?w=696&ssl=1)
У коментарі Суспільному речниця Театру імені Марії Заньковецької Олена Федорченко розповіла:
“Оскільки друкарні наразі не дуже добре працюють. Ми домовилися із художниками з Львівського музею історії релігії. І вони створили для нас ряд плакатів : соняхи Марії Примаченко, літак “Мрія”, військових, а Покрову малювали троє художників. Марія Боньковська — реставраторка ікон. Її двоє синів зараз на фронті”.
Одягнути Покрову у камуфляж вирішили самі художники. “Ми замовили у них Богородицю, але вони сказали, що така ситуація в Україні і Богородиця повинна бути у камуфляжі”, — додає Олена Федорченко. Після перемоги Покрову планують поставити у іншу рамку, освятити і вона буде охороницею театру.
Ще одна картина — зображення Марії Заньковецької у камуфляжі з “бандерівським смузі” За словами Олени Федорченко, цю картину викупили італійці, а зібрані гроші передали на потреби Збройних сил України.
![У Львові образ Богородиці-заступниці України зобразили у камуфляжі - 88851 У Львові образ Богородиці-заступниці України зобразили у камуфляжі - фото 88851](https://i0.wp.com/risu.ua/uploads/media_news/2022/03/6229a972654b2465514050.jpg?w=696&ssl=1)
Тепер у театрі вирішили намалювати ще одну таку картину.