Від вибухової хвилі в музеї вибило вікна – про це Харківський художній музей написав на своїй фейсбук-сторінці. Тепер музей просить про допомогу волонтерів.
![Пошкоджені вітражі в Харківському художньому музеї Пошкоджені вітражі в Харківському художньому музеї](https://i0.wp.com/cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/5179f1a7af6edf5f.jpg?resize=696%2C10&ssl=1)
Наразі виставлені експонати не пошкоджені, їх перенесуть у безпечніше місце. Але, за словами музею, різка зміна температури й вологи згодом може вплинути на їхній стан.
![Експонати в Харківському художньому музеї Експонати в Харківському художньому музеї](https://i0.wp.com/cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/e4e6b107439c3bf9.jpg?resize=696%2C10&ssl=1)
Зараз музей просить про допомогу волонтерів – потрібні поліетиленові плівки, фанерні щити або дошки для укріплення пошкоджених вікон.
![Пошкоджені вікна в Харківському художньому музеї Пошкоджені вікна в Харківському художньому музеї](https://i0.wp.com/cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/a70f724588f3779f.jpg?resize=696%2C10&ssl=1)