П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ попросив УПЦ МП не ховатись за загальними побажаннями миру, а вимагати від Росії припинити обстріли

  Предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній звернувся УПЦ МП і попросив їх не ховатись за загальними побажаннями миру, а вимагати від Росії і Московського патріарха припинити варварські обстріли.

  Відповідна заява опублікована на сайті ПЦУ 6 березня.

  «Я звертаюся до міжнародної спільноти та особливо до релігійних лідерів – піднесіть свій голос у спротиві черговому злочину Росії. Словом і ділами зробіть все можливе, щоби обстріли та бомбардування зупинилися. Окремо також звертаюся до очільників Московського патріархату в Україні: хіба ви не бачите, як обстрілюють міста на півночі, сході, півдні України, як від вибухів гинуть серед інших і ті, хто вважає вас своїми пастирями? Голосно вимагайте від Росії, від Московського патріарха зупинити варварські обстріли! Не ховайтеся за загальними побажаннями миру, але говоріть правду, як заповідав Господь», – підкреслив Епіфаній.

  Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній звернувся до УПЦ МП із закликом стати на канонічний шлях, на шлях єдності. Також митрополит Епіфаній відвідав блокпости, де чергують захисники України і підтримав бойовий дух захисників.

  Найсвіжіше

  Популярне