Неділя, 29 Травня, 2022
Бiльше

  Архієпископ УПЦ США Даниїл: світова спільнота має продовжувати чинити тиск на Російську Федерацію

  У середу вранці, 16 лютого 2022 року, архієпископ Даниїл привітав у Духовному центрі Української православної церкви США мера округу Саут-Баунд-Брук, штат Нью-Джерсі Кріса Шоффнера та новопризначеного начальника поліцейського Фредеріка «Ріка» Фіттіна.

  Архієпископ Данило заявив, що українці — миролюбний народ, і світова спільнота має продовжувати чинити тиск на Російську Федерацію, щоб вона поважала міжнародне право та припинила всі незаконні дії в Україні та навколо кордонів України. УПЦ США ​​у своїй духовній якості продовжуватиме молитися за мир та стабільність в Україні та закликає людей доброї волі прислухатися до голосу розуму та поваги до людського життя, незалежно від політичного порядку денного та устремлінь, повідомляє uocofusa.org.

  І мер Шоффнер, і начальник поліції Фіттін, запропонували підтримку місцевої спільноти Духовному центру УПЦ США ​​в умовах ворожості Росії на кордонах України.

  Вітаючи делегацію керівництва міста Саут-Баунд-Брук, штат Нью-Джерсі, Владика Даниїл висловив подяку за підтримку місцевої громади та представив для подальшого розгляду проєкти співпраці між місцевою громадою та Національним духовним центром УПЦ США.

  На зустрічі також був присутній адміністративний помічник архієпископа, преподобний о. Василь Пасакас, який разом із владикою Даниїлом поділився з місцевими обранцями враженнями про нещодавню поїздку в Україну.

  Найсвіжіше

  Популярне